Poslednje

TEŽAK PORAZ RUKOMETAŠA TOPLIČANINA U KOSTOLCU

U jednom od najzahtevnijih susreta ove sezone, rukometaši Topličanina su se suočili sa izuzetno jakom ekipom Rudara u Kostolcu. Rezultat je bio 37:24 u korist domaćina, dok je poluvreme završilo sa ubedljivih 19:7. Očigledna je bila loša realizacija napada, sa mnogo promašaja tokom cele utakmice, dok odbrana nije bila na nivou koji smo očekivali.

Najefikasniji igrač u ekipi Topličanina bio je Filip Kostić sa pet postignutih golova. S druge strane, igrač Rudara Danijel Radisavljević odneo je titulu najboljeg igrača utakmice, postigavši čak deset golova.

Ekipa Rudara je od samog početka uspela da izgradi prednost koju je svakim minutem povećavala, ostavljajući malo prostora za bilo kakav preokret. Nakon pet odigranih kola, Topličanin ima skor od tri pobede i dva poraza.

U sledećem kolu, rukometaši Topličanina se vraćaju na domaći teren gde će dočekati ekipu Bele Palanke. Očekuje se da će to biti prilika za povratak na pobednički put.

4

2

The post TEŽAK PORAZ RUKOMETAŠA TOPLIČANINA U KOSTOLCU appeared first on Prokuplje press.