Poslednje

Rukometaši izgubili u derbiju

Rukometni klub “Topličanin” je na svom parketu, ali u Blacu, izgubio prvi derbi golom razlike od prvoplasirane ekipe na tabeli RK “Rudar”. Na kraju utakmice rezultat je bio 23:24, na poluvremenu 12:11.

“Topličan” je odlično otvorio utakmicu i vodio celo prvo poluvreme. U 13.minutu je bilo i čak četiri gola prednosti, 7:3.

Gosti konsoliduju redove i do poluvremena dolaze samo do gola zaostatka 12:11. Drugo poluvreme gosti mnogo bolјe otvaraju utakmicu. Rezultatska klackalica je trajala sve do 49.minuta gde gosti dodaju gas i prelaze u vođstvo sa 3 gola razlike.

“Topličanin” je do kraja utakmice pokušao da dostigne prednost, ali nedovlјno , pa je na kraju skor bio gol prednosti za goste.

U ekipi RK “Topličanin” najefikasniji je bio Nikola Pavlović sa 7 golova, a kod gostiju Marko Ristić sa 5 golova.

Igrače utakmice Aleksandar Stojanović RK “Rudar”.