Poslednje

I RUKOMETAŠI I RUKOMETAŠICE IZGUBILI OVOG VIKENDA

Na večerašnjem gostovanju, Rukometni klub “Topličanin” Prokuplje je u Smederevu igrajući protiv RK “Smederevo” izgubio rezultatom 26:23 na poluvremenu 14 : 12.

-Rukometaši Topličanina su večeras pretrpeli prvi poraz u nastavku prvenstva u Smederevu. Odlična utakmica i igra naših momaka i neizvestan rezultat tokom cele utakmice i blaga prednost domaćina, a u 55. minutu naši momci dolaze do gola prednosti i do kraja utakmice nisu uspeli da sačuvaju prednost i krunišu svoju dobru igru, jer nekad se protiv nekih stvari ne može- kažu u klubu.

Igrač utakmice je Nemanja Marjanović iz RK “SMEDEREVO.

U ovom kolu i ŽRK "Topličanin" je izgubio protiv  ŽRK “Bor Zijin Copper” rezultatom 19:20, na poluvremenu 9:10. Ovo je drugo kolo sa uzastopnim porazom prokupačkih rukometašica.